Laguna Thermal Resort

ya da biz sizi arayalım

logo

Sıkça Sorulan Sorular

Laguna Termal Resort Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Laguna Thermal Resort & Spa, Balıkesir’in ‘’Doğal Şehir’’ unvanlı Sındırgı ilçesinde konumlanmaktadır. Balıkesir’in merkezine 50 km, İzmir’e 130 km, İstanbul’a 380 km, Ankara’ya 590 km ve Bursa’ya 125 km mesafede bulunmaktadır.

Laguna Thermal Resort & Spa’ya gelebilir ve tanıtım programlarımıza katılarak tesisimizi detaylıca görebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size ve ailenize uygun daire seçiminizi yaparak hissenizi alabilir, üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Uzaktan üyelik sahibi olmak hiçbir şekilde söz konusu değildir.

Laguna Thermal Resort & Spa, hisseleri bir hafta ve üzeri şeklinde dizayn edilmiş tapulu bir devre mülk tesisidir. Çok yakında açılacak olan otelimizle birlikte devre tatil paketleri de hizmetlerimiz arasında yer alacaktır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün şartları doğrultusunda başvurunuzu gerçekleştirerek 24 saat içinde tapunuzu alabilirsiniz.

Çok yakında tesisimizde hizmete açacağımız otel kanadımızda üyelik oluşturmadan günübirlik konaklama yapabilirsiniz.

  • Laguna Thermal Resort & Spa’nın her üyesi tesisimiz özelinde haklara sahiptir.
  • Üyelerimiz hafta haklarını kendileri kullanabileceği gibi yakınlarına da kullandırabilir veya kendi imkanlarıyla başkasına kiraya verebilir.
  • Üyelerimiz daha sonra kullanmak üzere haklarını biriktirebilir.
  • RCI ile yurtiçi veya yurt dışı anlaşmalı tesislerle değişim yapabilir.

Üyelerimiz devre mülk hakkını devredebilir.


Doğayla iç içe olan Laguna Thermal Resort & Spa’da, birinci sınıf bir tatil köyünün sunduğu tüm etkinlik ve aktiviteleri bulabilirsiniz. Sabah 10’dan gece 12’ye kadar süren ve her yaştaki misafir üyemizin keyifle deneyimleyebileceği çeşitli etkinliklere katılım gerçekleştirebilirsiniz. Doğa konseptli ve huzur dolu bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Laguna Thermal Resort & Spa’nın şifalı termal suyu Balıkesir’in Hisaralan Bölgesi’nden üyelerimize ulaşmaktadır. Cilt sorunları, romatizma, iltihaplı yaralar, kas ağrıları, nörolojik ve ortopedik hastalıklara iyi gelen florür içeren sodyumlu bikarbonatlı termal suyumuz; 98 derece sıcaklığa sahip olup drenajsız çıkmaktadır.

RCI, 1974 yılından beri devre tatil sahiplerine değişim tatilleri sunma konusunda dünyanın lider sağlayıcısıdır. Devre tatil sahiplerine kendi haftalarını veya puanlarını üye tesislerdeki başka tatillerle değiştirmeleri için güvenli bir platform sunar. Dünya çapında 110’dan fazla ülkede 4300’ü aşkın üye tesis ile birlikte çalışmaktadır.

Laguna Thermal Resort & Spa, 2012 yılından bu yana RCI Türkiye iş ortaklarındandır. Misafir memnuniyeti ile kazanılan RCI Altın Taç unvanını %95 gibi yüksek bir oranla almış, dünya genelinde 156 üye tesisten ve Türkiye’de ise 3 ayrıcalıklı tesisten birisidir.

Geçiş İçeriği
Scroll to Top