Laguna Thermal Resort

ya da biz sizi arayalım

logo

RCI

RCI Sistemi ve Avantajları

rci

RCI, kendi ülkenizde veya yurt dışında devre tatil ve devre mülk değişimi yapabileceğiniz bir organizasyondur. Laguna Thermal Resort & Spa, uluslararası alanda 4200’den fazla ve ülke genelinde 56 tesisi kapsayan RCI ağının bir üyesidir.

Bir tesisin RCI bünyesinde bulunabilmesi için birçok donanımı karşılaması gerektiği gibi üstün hizmet kalitesine sahip olması gerekmektedir. Laguna Thermal Resort & Spa, RCI bünyesinde bulunan sayılı Türkiye tesislerinden biri olmasının yanında, yalnızca en iyi tesislere verilen RCI Gold Crown ödülüne sahip olan dünya genelinde 146, Türkiye’de ise 3 tesisten biridir.

Laguna Thermal Resort & Spa ailesine dahil olduğunuzda RCI anlaşmalı diğer tesisler ile değişim yapabilir, tatilinizi farklı ülkelerde geçirme şansı yakalayabilirsiniz. Güney Avrupa’dan Afrika’ya, Karayipler’den Kuzey Avrupa’ya dilediğiniz bir yurt dışı tesisiyle değişim yaparak ailenizle birlikte güzel anılar biriktirebilirsiniz. Türkiye’deki en gözde tatil beldelerinde değişim tatili yapmayı planlıyorsanız, RCI anlaşmalı diğer tüm tesislere Laguna Thermal Resort & Spa aracılığıyla giderek lokasyon deneyiminizi çeşitlendirebilirsiniz.

Siz de Laguna Thermal Resort & Spa’dan satın alacağınız bir devre mülk ile ömür boyu kullanabileceğiniz binlerce tatil seçeneğine sahip olabilir, Laguna Thermal Resort & Spa’nın RCI anlaşmasından yararlanabilirsiniz.

Scroll to Top