Laguna Thermal Resort

ya da biz sizi arayalım

logo

Biz Kimiz?

Laguna Termal Resort Hakkında Merak Edilenler

Laguna Thermal Resort & Spa, doğanın saklı kalmış güzellikleri Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde keşfedebileceğiniz, yeşilin mucizevi ihtişamı ile çevrelenmiş bir tatil köyüdür. Tarih boyunca birbirinden değerli medeniyetlere kucak açan doğal şehir Sındırgı, tıpkı bir yaşam ağacı gibi, doğanın bolluk ve bereket dolu sonsuz döngüsünü betimleyen yemyeşil ormanları, şifalı termal suyu ve eşsiz lagün manzarası ile Laguna Thermal Resort & Spa’ya ev sahipliği yapmaktadır.

Laguna Thermal Resort & Spa olarak tabiatın ve özellikle Sındırgı’nın bize bahşettiği değerleri koruyarak hem insana hem de doğaya saygı duyan bir anlayışı benimsiyoruz. Bu anlayışımızı, tesis projemizin ilk adımlarını attığımız 2012 yılından beri korumaya devam ediyor, yeşile verdiğimiz değeri 2022 yılında doğaya hediye ettiğimiz 1600 ağaç ile göstermiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İlk konuklarımızı ağırlamaya başladığımız 2015 yılındaki heyecanımızın üzerine sürekli gelişen hizmet kalitemizi ekleyerek misafirlerimizin tatil anılarına ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

2022 yılı itibarıyla, %95 misafir memnuniyet oranımız ile yalnızca yüksek standartları karşılayabilen tesislerin layık görüldüğü RCI Gold Crown ödülünü alarak bu ödüle sahip dünya genelindeki 156 tesisten biri olduk. Bünyemize katılan üye ailelerimizle büyümeye ve yaşam ağacımızı Sındırgı’da güçlü kökler salarak/köklerimizi güçlendirerek genişletmeye devam ediyoruz.

Önümüzdeki süreçte mevcut üye ailelerimiz ve aramıza katılacak yeni ailelerimiz ile yaşam ağacımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Devre mülk tatili alanına yeni bir kapı açan projelerimizle durmadan ilerlerken sizi de ailemizde görmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Siz değerli konuklarımızı şehrin kalabalığı ve stresinden uzak, doğanın huzur dolu esintisiyle çevrelenmiş Laguna Thermal Resort & Spa’da üstün konfor vaadi sunduğumuz tesisimize bekliyoruz.

laguna termal hakkında
Scroll to Top