Laguna Thermal Resort

ya da biz sizi arayalım

logo

Donatılar ve Aktiviteler

Laguna Termal Resort & Spa Donatı ve Aktiviteleri

Seyir Bahçesi

Doğanın huzur veren tüm renklerini içinde barındıran Çaygören manzarasını Seyir Bahçesi’nde panoramik şekilde görerek hayran kalabilir, burada ailenizle unutulmaz fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Gün boyu siz üyelerimizi misafir eden bahçemizin banklarında yürüyüşleriniz esnasında dinlenebilir ve derin bir nefes alarak enerji toplayabilirsiniz.

Laguna Thermal Seyir Bahçesi
laguna teras cafe

Teras Cafe

Eşsiz doğa manzarasına karşı ailenizle geçireceğiniz vakitlerin keyfini Teras Cafe’de ikiye katlayabilirsiniz. İster masa tenisi ve bilardo ile tatlı rekabetlerin tadını çıkarın, ister kahvenizi veya çayınızı yudumlarken kitap okumanın keyfine varın… Teras Cafe’de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

Mesire Alanı

Dört mevsim kullanıma açık olan mesire alanımızda ailenizle mangal yapabilir, temiz hava ve bol oksijenin iştah açan rüzgarına kendinizi kaptırabilirsiniz. Göl manzarasına karşı kurulu yemek masalarımızda tatil anılarınızı unutulmaz kılabilir, fotoğraf albümlerinize tatlı hatıralar ekleyebilirsiniz.

laguna mesire alanı
laguna spa

Spa Merkezi

Islak ve kuru spa alanlarında hizmet veren Spa merkezimizde hamam, sauna, buhar odası, tuz havuzu, masaj, çamur ve yosun banyoları gibi vücut ve cilt bakımlarından yararlanabilirsiniz. Beden ve zihin sağlığınızı uyumlandırarak vücudunuzu daha dengeli hale getirebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuzun şifalı ellerine kendinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

Yörük Çadırı

Balıkesir’in Yörük geçmişini keşfe çıkabileceğiniz, müzesinde Yörük kültürüne ait ürünleri inceleyebileceğiniz Yörük Çadırı siz değerli misafirlerimizi bekliyor. Organik malzemeler ile yapılan gözleme ve menemen gibi yiyeceklerin tadını çıkarabilir, tatilinize geleneksel bir dokunuş yapabilirsiniz.

laguna yörük çadırı
laguna market

Market

Tüm ihtiyaçlarınızı tesisimiz içinden karşılayabileceğiniz marketimiz gün boyu kullanımınıza açık! Köylerden marketimize gelen süt, yumurta ve peynir gibi organik ürünleri satın alabileceğiniz gibi, kişisel ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz çeşitli ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Restaurant

Her damak zevkine hitap eden zengin menümüzü restaurantımızda keşfedebilirsiniz. Kahvaltıdan et yemeklerine uzanan özenle hazırlanmış yemeklerimizin tadını ailenizle göl manzarası eşliğinde çıkarabilirsiniz.

laguna restaurant

Gösteri Salonu

Animasyon ekibimiz tarafından gösterilerin ve etkinliklerin sunulduğu gösteri salonumuzda akşam yemeklerinizin ardından ailenizle eğlenmenin keyfini çıkarabilir, katılacağınız aktivitelerde eğlenceli anılar biriktirebilirsiniz.

Fitness Center

Spor yapmayı seven ve sağlığına özen gösteren üye ailelerimizin tüm ekipman ihtiyaçlarının karşılandığı Fitness Center’da tatiliniz boyunca formunuzu koruyabilir, daha zinde hissedebilirsiniz.

laguna fitness center
laguna açık havuz

Havuzlar

Su ile bütünleşmiş tesisimizde çeşitli alanlarda hizmete sunulan havuzlarımızda suyun hem şifa verici hem de eğlendirici etkisinden faydalanabilirsiniz. Siz açık veya kapalı havuzda yüzmenin keyfini çıkarırken çocuklarınız Aqua Park’da gerçekleştirilen oyun etkinlikleriyle eğlenceli vakit geçirebilir. Deniz suyuyla eşdeğer olan tuz havuzunda solunum yollarınızın açılmasını sağlarken termal havuzda kaslarınızı rahatlatabilirsiniz.

Açık Hava Sporları

Basketbol ve voleybol sahalarının bulunduğu tesisimizde göl manzarasına karşı açık havada spor yapabilirsiniz. Baraj gölünde balık tutabilir, bol oksijenin eşlik ettiği doğa yürüyüşleri ile sağlığınıza yatırım yapabilirsiniz.

laguna basketbol sahası
Scroll to Top